Şarkılara tek tek bakınca çoğu aşktan konuşur. Peki ardarda gelince ne anlatırlar acaba? İşte bu soruya bir cevap çıkageldi. Kendisi gelen cevabı sevmemek olur mu.

Bittim biterim” adı yakışır ilk mevsimine aşkın. Temsil eden bir şarkı nakaratıyla duyurur aşkın bu taze halini: “Canımın ta içisin sen, Nasıl severim bir bilsen“. Aşkın cicim aylarını pek güzel anlatsa da sonuna doğru gelen dargınlık söylemiyle gidişat kendini belli eder.

Gitti de bitmedi” ayrılığın mevsimidir. Temsilciliği “Ne o bensiz edebilir, Ne temelli gidebilir” sözlerini barındıran şarkıya verebiliriz. “Ayrılsak da beraberiz” bu mevsimin içinden vurur da geçer.

Bitti de gitmedi” müteakip silsilesidir sürecin. Kısmetten çıksa da birşeyler gönülden çıkmamanın ızdırabı vardır “Elbet bir gün buluşacağız, Bu böyle yarım kalmayacak” sözlerinde. Ümit işte fakirin ekmeği.

Bitti de bitti mi” herşeyin başa döndüğü son mevsimidir aşkın. “Yıllar sonra rastladım çocukluk sevgilime, O aşina bakışlar içimi deldi yine” şarkısı bu mevsimin ve olası döngünün işaretçisidir.

Bütün bu repertuar icra edilmek üzere seçilen şarkıları içeren bir projeden ortaya çıktı. Hepsi ardarda çalınmak ve dans edilmek üzere tasarlandı. İnşallah icrası olur da paylaşırım. Antalya’dan selamlar.